Numer konta

Fundacja Światło dla Życia jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit. Wsparcie jest w naszej działalności bardzo ważne. Jeśli akceptujesz to, co robimy i chcesz nam pomóc sprawnie działać, wesprzyj nas finansowo. Firmy, instytucje, osoby prywatne prosimy o wpłaty na konto fundacji.

wpłaty,  darowizny

BNP Paribas Bank Polska SA  - 05 1600 1462 1846 9282 6000 0002  

przelewy  z  zagranicy

BNP Paribas Bank Polska SA - Swift: PPABPLPK 05 1600 1462 1846 9282 6000 0002 

Informujemy, że Marszałek Województwa Mazowieckiego zezwolił Fundacji Światło Dla Życia na przeprowadzenie w terminie do dnia 5 lutego 2015 roku zbiórki publicznej na terenie województwa mazowieckiego, z przeznaczeniem zebranych darów na dofinansowanie warsztatów terapeutycznych z zakresu zaburzeń odżywiania dla podopiecznych fundacji oraz na naszą działalność statutową. Zbiórka może być przeprowadzona w formie:

- zbierania ofiar do puszek kwestarskich oraz skarbon stacjonarnych ustawionych w obiektach za zgodą właścicieli,

- dobrowolnych wpłat na rachunek bankowy: Bank Zachodni WBK   09 1090 1883 0000 0001 2263 6925

Jeśli poznałeś już naszą organizację, wiesz jakie projekty realizujemy, opowiedz o niej bliskim, przyjaciołom, znajomym z pracy i z portali społecznościowych. Zachęć ich by wsparli nasze działania, poinformuj o stronie internetowej fundacji. Promuj nas. Pamiętaj, takie działania to też pomoc.

W jaki sposób możesz pomóc?

Ośrodek leczenia otyłości, leczenie anoreksji Warszawa Ośrodek leczenia otyłości, leczenie anoreksji Warszawa Ośrodek leczenia otyłości, leczenie anoreksji Warszawa

PŁACĘ ONLINE

Dokonaj darowizny poprzez płatności elektroniczne. Jest to szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna forma pomocy. Płatności online realizowane są przez system PAYU.

DRUK WPŁATY

Jeśli chciałbyś dokonać darowizny za pośrednictwem Poczty Polskiej, przygotowaliśmy odpowiedni wzór formularza wpłaty, który możesz wydrukować przed wizytą na poczcie.

DAROWIZNA

Możesz przekazać nieodpłatnie przedmioty niezbędne w naszej codziennej pracy. Zaoszczędzone wówczas pieniądze, możemy przeznaczyć na pomoc naszym podopiecznym. 

dokonaj wpłaty pobierz druk chcę pomóc
do góry

Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia


Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje anoreksja leczenie i bulimia leczenie, a także otyłość leczenie.


Fundacja Światło dla Życia to placówka, która proponuje profesjonalne leczenie anoreksji Warszawa. Ośrodek leczenia anoreksji stosując różnorodne techniki terapeutyczne, zarówno grupowe jak i indywidualne, stara się pomóc chorym i ich rodzinom. Turnusy terapeutyczne odbywają się w profesjonalnie przygotowanym ośrodku pod okiem najlepszych specjalistów. Ośrodek zapobiegania chorobom łaknienia oferuje nie tylko anoreksja leczenie czy bulimia leczenie, ale także otyłość leczenie, która także jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Ośrodek walki z bulimią i anoreksją to miejsce niezwykle potrzebne - wskaźnik śmiertelności w anoreksji jest jednym z najwyższych wśród wszystkich chorób psychicznych i wynosi nawet 22%.  

Fundacja Światło Dla Życia © 2017 - All rights reserved  |  Design detalstudio.pl